ارسال ایمیل به یک میلیون کاربر فعال

ارسال ایمیل تبلیغاتی به یک میلیون کاربر از طریق سرور و گروه09135379722 . . .

صفحه اصلیسایتهای ایرانیبانک ویژه ایمیلفروش ایمیل های فعالمزایای ایمیل مارکتینگدرباره ماتماس با ما

 این سایت در سایت ستاد ساماندهی سایت های اینترنتی به ثبت رسیده و تابع قوانین ایران و شرع اسلام می باشد

ارسال ایمیل توسط سرور قدرتمند ارسال ایمیل انبوه به یک میلیون نفر ، تاریخ آخرین به روز رسانی لیست ایمیل ها : 1397/3/8ما با داشتن برترین و فعالترین ایمیل ها به شما ثابت خواهیم کرد که ایمیل تبلیغاتی شما به یک میلیون ایمیل فعال ارسال خواهد شد


چه کسانی تبلیغات شما را از طریق ایمیل دریافت خواهند کرد ؟


تبلیغات شما از طریق سرور به ایمیل های فعال و اصلی مدیران شرکت های ایرانی،کاربران فعال سایت های اجتماعی،فروشگاهی،همکاری در فروش،بازاریاب ها،فروشندگان،مشتریان،تبلیغ کنندگان،دانشجویان،جوانان،ایمیل های فعال در سایت ها و وبلاگ های بروز شده و چت روم ها ارسال می شود.

این بانک ایمیل تاکنون در اختیار هیچ گروهی قرار نگرفته است و مختص سایت 4راه تبلیغات می باشد و از بین حدود 12 میلیون ایمیل تفکیک شده است. کل ایمیل های فعال نیم میلیون ایمیل می باشد که به دسته بندی های چند ده هزارتایی برای ارسال تقسیم شده است.

همچنین گروه ایمیل مارکتینگ 4راه تبلیغات با همکاری سایت های بزرگ تبلیغاتی توانسته است در مدت 6 سال اقدام به جمع آوری ایمیل های فعال نماید.

اینباکس یا اسپم :جهت ارسال ایمیل از سرورهای قدرتمند با پهنای باند بالا استفاده شده است و تعداد ارسال ساعتی کاهش داده شده است تا از اسپم شدن ایمیل ها جلوگیری شود. همچنین تعداد آی پی ارسال ایمیل را افزایش داده ایم تا درصورتی که آی پی اسپم شد از آی پی های جایگزین برای ارسال استفاده شود.

البته توجه داشته باشید باتوجه به قوانین سختگیرانه جیمیل و یاهو در بعضی مواقع حتی یک ارسال ایمیل معمولی از طریق خود سایت یاهو یا جیمیل ممکن است به اسپم رود که این مورد باعث شده است اکثر کاربران روزانه اسپم ایمیل های خود را نیز چک نمایند چون ممکن است ایمیل مهمی را در اسپم دریافت نمایند.

بنابراین هم اکنون این مورد دغدغه اکثر کاربران شده است و به موجب آن دیگر اسپم و اینباکس معنای آنچنانی ندارد و اکثر کاربران دریافت روزانه ایمیل در هر دو بخش را بررسی می نمایند. در این موارد انتخاب یک موضوع مناسب باعث می شود حتی اگر ایمیلی به اسپم رود کاربران آن را باز و مطالعه نمایند.

توجه داشته باشید روزانه جدیدترین ایمیل های فعال را به سرور ارسال ایمیل اضافه می نماییمخوشبختانه توانستيم به صورتي عمل كنيم كه اشخاص مختلف را به خود جذب نماييم. افرادي كه مايل به ديدن ايميل های ما هستند. همچنین سایت 4راه تبلیغات با جستجو کلمه "ایمیل مارکتینگ" محبوب گوگل واقع شده و در همان صفحات اول نمایش داده می شود.■ مدت زمان ارسال ایمیل تبلیغاتی :


مدت زمان شروع ارسال انبوه ایمیل های تبلیغاتی از طریق سرور از تاریخ ثبت سفارش 24 ساعت می باشد

■ سرور و نحوه ارسال ایمیل تبلیغاتی :


ایمیل های تبلیغاتی از طریق سرورهای قدرتمند با پهنای باند بالا ارسال می شوند و هزینه هنگفتی ماهیانه برای این سرورها پرداخت می شود تا از هرگونه اسپم و برگشت داده شدن ایمیل ها جلوگیری شود و بالاترین بازخورد ممکن را داشته باشد


هزینه تبلیغات ایمیل مارکتینگ


پنل شماره1 : برای ارسال یک ایمیل تبلیغاتی به 60 هزار ایمیل فعال لازم است مبلغ 30000 تومان پرداخت نمایید و مدت زمان ارسال ایمیل 1 روز به طول می انجامد.پنل شماره2 : برای ارسال یک ایمیل تبلیغاتی به 100 هزار ایمیل فعال لازم است مبلغ 45000 تومان پرداخت نمایید و مدت زمان ارسال ایمیل 2 روز به طول می انجامد.پنل شماره3 : برای ارسال یک ایمیل تبلیغاتی به 200 هزار ایمیل فعال لازم است مبلغ 80000 تومان پرداخت نمایید و مدت زمان ارسال ایمیل 2 روز به طول می انجامد.پنل شماره4 : برای ارسال یک ایمیل تبلیغاتی به 300 هزار ایمیل فعال لازم است مبلغ 115000 تومان پرداخت نمایید و مدت زمان ارسال ایمیل 3 روز به طول می انجامد.پنل شماره5 : برای ارسال یک ایمیل تبلیغاتی به 400 هزار ایمیل فعال لازم است مبلغ 150000 تومان پرداخت نمایید و مدت زمان ارسال ایمیل 4 روز به طول می انجامد.پنل شماره6 : برای ارسال یک ایمیل تبلیغاتی به 500 هزار ایمیل فعال لازم است مبلغ 180000 تومان پرداخت نمایید و مدت زمان ارسال ایمیل 5 روز به طول می انجامد.پنل شماره7 : برای ارسال یک ایمیل تبلیغاتی به یک میلیون ایمیل فعال لازم است مبلغ 350000 تومان پرداخت نمایید و مدت زمان ارسال ایمیل 10 روز به طول می انجامد.مراحل ثبت سفارش


لطفا مبلغ قابل پرداخت را به یکی از شماره حساب ها واریز نموده سپس مشخصات زیر را برای ما ایمیل نمایید تا طی مدت 24 ساعت درخواست شما را انجام دهیم. پس از شروع ارسال چون آدرس ایمیل فرستنده همان ایمیلی است که شما مشخص می کنید بازخورد ارسال ایمیل را در ایمیل خود دریافت خواهید کرد و متوجه ارسال خواهید شد. افتخار می کنیم به اینکه با کمترین تعرفه ممکن بهترین کیفیت را ارائه می کنیم و مشتریان راضی و دائمی داریم

ضمنا می توانیم ایمیل تبلیغاتی را به بانک ایمیلی که خودتان تهیه نموده اید نیز ارسال نماییممشخصات فیش واریزی و آگهی تبلیغاتی خود (عنوان و متن ایمیل) را تکمیل نموده و هر2 مورد را جداگانه برای ما ایمیل نمایید:

نام بانک

شماره فیش : اگر با مراجعه به بانک واریز کردید، شماره رسید را که معمولا قرمز رنگ می باشد ارسال نمایید. چنانچه توسط دستگاه خود پرداز واریز کردید، شماره موجود در بالای رسید خودپرداز ( که معمولا 5 یا 6 رقمی است) را ارسال نمایید. اگر اینترنتی پرداخت کردید، شماره پیگیری را ارسال کنید. همچنین درصورتی که کارت به کارت کردید می توانید 4 رقم آخر شماره کارت خود را نیز ارسال نمایید.

تاریخ پرداخت

مبلغ واریزی

نام و نام خانوادگی

شماره تماس

عنوان ایمیل

متن ایمیل

شماره پنل مورد نظر

4rahtablighat@gmail.com , myirancn@gmail.com

لیست تعدادی از تبلیغ دهندگان در بخش ایمیل مارکتینگ  ©1397 4rahtablighat